O NÁS  |   UBYTOVÁNÍ  |   STRAVOVÁNÍ |   SLUŽBY |   KONTAKTY  |  
        
ÚVOD
UBYTOVÁNÍ
PENZION
STRAVOVÁNÍ
SLUŽBY
SPORT
ZÁBAVA
OBJEDNÁVKA
Foto AREAL
Foto PLÁŽE
CENÍK

Provoz RECEPCE:
květen: 8.00-16.00
červen: 7.00-19.00
červenec: 7.00-21.00
srpen: 7.00-21.00
září: 8.00-17.00

Příjezd po zavírací době recepce je nutné dohodnout předem telefonicky na čísle 603502953 nebo 603563315

ZÁBAVA V AUTOKEMPUZábava: Hlavním lákadlem je po celé léto hladina jezera. Voda je čistá, obklopená plážemi. Až Vás omrzí vodní radovánky, můžete se procházet nebo projíždět po cyklostezce vedoucí po hrázi a kolem pstruhové řeky Nisy, zahrát si s přáteli volejbal, tenis nebo jinou hru. Lze si také posedět v příjemném prostředí restaurace nebo u táboráčku. Přibližně 500 m od areálu jsou velmi kvalitní tenisové kurty.

Možná neodoláte pokušení vypravit se do lesnatých kopců Lužických hor, jejichž svahy se zvedají na dohled od jezera. Čekají Vás tam značené turistické cesty, které Vás provedou zákoutími s krásnými skalami, vyhlídkami i starými pašeráckými stezkami. Do okolí se můžete vydat i na kole. V dálce uvidíte Ještěd. Hora je přes tisíc metrů vysoká a na samém vrcholu stojí impozantní budova hotelu a televizního vysílače. Z Liberce na Ještěd jezdí lanovka. Nezapomeňte si doma cestovní pas. Přes nedaleký hraniční přechod se můžete vydat i do německé části hor. Ta patří u našich sousedů k velmi oblíbeným. Určitě si prohlédněte Oybin. Městečko v horách spojené s okolním světem dnes již unikátní úzkokolejnou parní železnicí. Nad městem ční zřícenina starého kláštera.

Navštívit můžete Hrádek nad Nisou, malé příhraniční město na úpatí Lužických hor s krásnými kostely. Starobylé je i centrum města Žitavy, ležící na opačné straně hranice v sousedním Německu.Jen skok je to na hrad Grabštejn, jehož opevnění od pradávna střežilo údolí řeky Nisy se starou kupeckou stezkou. V oblasti se nachází zámky Frýdlant, Sychrov a hrad Lemberk.

Vypravit se můžete do Liberce. Je vzdálen přibližně 20 km. Historické centrum má výstavní radnici i zámek. Návštěva zoologické zahrady pro Vás bude jistě zážitkem. Nejen v jejím znaku, ale i ve skutečnosti se setkáte s velkou vzácností - bílými tygry. Stejně proslulá je i liberecká botanická zahrada, nebo Severočeské muzeum. Liberec má i mnoho kulturních zařízení s bohatými programy. Lákadlem může být i městský 50-ti metrový bazén s toboganem, nebo zábavní centrum Babylon. To nabízí obchody, restaurace, dětský lunapark, IQ park, moderní bowling, a největší atrakci - vodní svět. Je to komplex bazénů, toboganů, jeskyní a ostatních vodních atrakcí.Zábava v Autokempu KRISTÝNA

PENZION  PENZION JEZERO  BROUZDALIŠTĚ PLÁŽE  PLÁŽE

Fotogalerie PLÁŽE

                 

ilustrace Liberec


ÚVOD    UBYTOVÁNÍ    STRAVOVÁNÍ    SLUŽBY    KONTAKTY  

© Autocamp KRISTÝNA | Rekreační areál | Hrádek nad Nisou | Všechna práva vyhrazena | Webdesign: ACTIVITY WEB