O NÁS  |   UBYTOVÁNÍ  |   STRAVOVÁNÍ |   SLUŽBY |   KONTAKTY  |  
        
ÚVOD
UBYTOVÁNÍ
PENZION
STRAVOVÁNÍ
SLUŽBY
SPORT
ZÁBAVA
OBJEDNÁVKA
Foto AREAL
Foto PLÁŽE
CENÍK

Provoz RECEPCE:
květen: 8.00-16.00
červen: 7.00-19.00
červenec: 7.00-21.00
srpen: 7.00-21.00
září: 8.00-17.00

Příjezd po zavírací době recepce je nutné dohodnout předem telefonicky na čísle 603502953 nebo 603563315

AKTIVITY V KEMPU A OKOLÍV KEMPU: Hlavním lákadlem je po celé léto hladina jezera. Voda je čistá, obklopená plážemi. Až Vás omrzí vodní radovánky, můžete se procházet nebo projíždět po cyklostezce vedoucí po hrázi a kolem pstruhové řeky Nisy, zahrát si s přáteli volejbal, tenis nebo jinou hru. Lze si také posedět v příjemném prostředí restaurace nebo u táboráčku. Přibližně 500 m od areálu jsou velmi kvalitní tenisové kurty.

OKOLÍ:Možná neodoláte pokušení vypravit se do lesnatých kopců Lužických hor, jejichž svahy se zvedají na dohled od jezera. Čekají Vás tam značené turistické cesty, které Vás provedou zákoutími s krásnými skalami, vyhlídkami i starými pašeráckými stezkami. Do okolí se můžete vydat i na kole. V dálce uvidíte Ještěd. Hora je přes tisíc metrů vysoká a na samém vrcholu stojí impozantní budova hotelu a televizního vysílače. Z Liberce na Ještěd jezdí lanovka. Nezapomeňte si doma cestovní pas. Přes nedaleký hraniční přechod se můžete vydat i do německé části hor. Ta patří u našich sousedů k velmi oblíbeným. Určitě si prohlédněte Oybin. Městečko v horách spojené s okolním světem dnes již unikátní úzkokolejnou parní železnicí. Nad městem ční zřícenina starého kláštera.

Navštívit můžete Hrádek nad Nisou, malé příhraniční město na úpatí Lužických hor s krásnými kostely. Starobylé je i centrum města Žitavy, ležící na opačné straně hranice v sousedním Německu.Jen skok je to na hrad Grabštejn, jehož opevnění od pradávna střežilo údolí řeky Nisy se starou kupeckou stezkou. V oblasti se nachází zámky Frýdlant, Sychrov a hrad Lemberk.

Vypravit se můžete do Liberce. Je vzdálen přibližně 20 km. Historické centrum má výstavní radnici i zámek. Návštěva zoologické zahrady pro Vás bude jistě zážitkem. Nejen v jejím znaku, ale i ve skutečnosti se setkáte s velkou vzácností - bílými tygry. Stejně proslulá je i liberecká botanická zahrada, nebo Severočeské muzeum. Liberec má i mnoho kulturních zařízení s bohatými programy. Lákadlem může být i městský 50-ti metrový bazén s toboganem, nebo zábavní centrum Babylon. To nabízí obchody, restaurace, dětský lunapark, IQ park, moderní bowling, a největší atrakci - vodní svět. Je to komplex bazénů, toboganů, jeskyní a ostatních vodních atrakcí.Zábava v Autokempu KRISTÝNA

PENZION  PENZION JEZERO  BROUZDALIŠTĚ PLÁŽE  PLÁŽE

Fotogalerie PLÁŽE

                 

ilustrace Liberec


ÚVOD    UBYTOVÁNÍ    STRAVOVÁNÍ    SLUŽBY    KONTAKTY  

© Autocamp KRISTÝNA | Rekreační areál | Hrádek nad Nisou | Všechna práva vyhrazena | Webdesign: ACTIVITY WEB