Aktuality

AUTOKEMP KRISTÝNA – HRÁDEK NAD NISOU

AKTUALITY AUTOKEMPU KRISTÝNA

Vítejte v AKTUALITÁCH. Můžete si zde přečíst AKTUÁLNÍ INFORMACE Z AUTOKAMPU

COVID 19 – PŘÍPADNÉ VRÁCENÍ PENĚZ

Rádi bychom informovali všechny naše klienty, že v případě, že nebude možné rekreaci uskutečnit z důvodu vládního nařízení, jsme připraveni vrátit všechny zaplacené finanční prostředky za neuskutečněný pobyt v našem rekreačním areálu Kristýna nejpozději do konce roku. My ale věříme, že se karta brzy obrátí 🙂

PRVNÍ LETOŠNÍ DOBRÁ ZPRÁVA z Kristýny

Právě spouštíme GO jedněch z Vámi nejoblíbenějších chat č.1 – 10.
Chaty budou nově nabízet předsíň se šatnou, prostornou kuchyni s dřezem, ledničkou, … a sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Myslím, že budete velmi spokojeni 🙂
Za tým společnosti Kristýna Vám přeji hodně zdraví a krásné dny 🙂
Radek Petr

POZOR PORUCHA RS

6.1.2021

Omlouváme se za krátkodobou poruchu rezervačního systému. Prosím ověřte si svou rezervaci. Mohla nastat situace, že Vás RS nechal udělat objednávku na již obsazený termín 🙂

Není k dispozici žádný popis fotky.

Nevíte, co k Vánocům, narozeninám či jen tak z lásky?

Rekreační areál Kristýna si pro Vás připravil wellness pobyty plné odpočinku, romantiky a hýčkání. Přijeďte si odpočinout do příjemného prostředí a zapomeňte zde na každodenní starosti a všudypřítomný stres. Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes.

Stačí zakoupit VOUCHER UBYTOVÁNÍ + KREDIT, který si u nás můžete sestavit podle svých nejtajnějších přání, jak pro sebe, tak i pro své blízké a známé.

Nabízíme Vám ubytování ve třílůžkových pokojích, s možností přistýlky a čtyřlůžkových pokojích v penzionu Áčko.

K ubytování si můžete dokoupit kredit na různé zážitky.

Wellness nabízí finskou saunu, velkou vířivou vanu, masáže, kosmetiku, odpočinek v relaxační místnosti, posezení v ,,kavárničce´´ s dětským koutkem, malý ,,fitness koutek´´ a celou řadu dalších zážitků.

Zajišťujeme celou řadu nealkoholických i alkoholických nápojů, mísy s ovocem a zeleninou, květiny, různé vůně apod.

Stravu lze zajistit v restauraci Áčko. Lze sjednat snídani, polopenzi, případně plnou penzi.

Pro ty, co nemusí za námi jezdit daleko, ale chtějí si užít chvilku relaxu, zde máme připravené VOUCHER KREDIT v hodnotě od 500,-Kč a výše, který můžete uplatnit podle svého gusta kromě sauny či vířivky i na masáže a další nabízené služby, konzumaci nápojů a jídel.

Ke každému pobytu pro Vás připravíme ZDARMA džbán s čerstvou vodou a limetkou, vonné svíčky, aroma esence, relaxační hudbu na přání a zapůjčení prostěradla.

Wellness se nachází v přízemí našeho penzionu, takže daleko chodit nemusíte!

Celý pobyt můžete klidně strávit pouze v župánku a v bačkůrkách.

ZTRÁTY A NÁLEZY 2020

Zveřejňuji věci, které tu zůstaly po našich klientech. Pro potvrzení majitele prosím vždy napište, kde jste bydleli a kde jste danou věc zapomněli?
Volejte na recepci 485140091 nebo pište na mail recepce@autocampkristyna.cz
kristyna@hradek.cz

Shotgun festival

Zdravím všechny příznivce rekreačního areálu Kristýna. O tomto víkendu(11.-13.9.2020) proběhne v přírodním amfiteátru v blízkosti autokempu hudební festival House, Hudební, Techno . Produkce je vyjímečně povolena po oba dny do brzských ranních hodin!!!
I příznivci této hudby mají v Hrádku jeden víkend v roce pro sebe. Pokud nejste příznivci tohoto druhu muziky, raději odložte rekreaci na jiný termín. Děkujeme za pochopení.

https://goout.net/cs/shotgun-festival-2020/sztsjhq/

PSI

Připomínám všem návštěvníkům rekreačního areálu Kristýna, že je zde v létě zákaz koupání psů v jezeře. Zejména na plážích, kde se koupou děti. Prosím respektujte to. Své miláčky si můžete schladit v řece Nise, která teče v bezprostřední blízkosti jezera a voda je v ní čistá. Děkujeme za pochopení.

OBSAZENOST KEMPU

KEMP JE OTEVŘEN 🙂
pátek 21.8. 2020 19.28 hod

cca 460 stanů a karavanů z max 500!!!

 

 

VYPNUTÍ REZERVAČNÍHO SYSTÉMU

Dnes 7.6.2020 jsme byli nuceni vypnout náš rezervační systém. Pro léto 2020 už máme jen pár posledních volných chat. Rezervaci můžete nyní provádět pouze telefonicky na tel. : +420 485 140 091