Rekreační areál Kristýna si pro Vás připravil wellness pobyty plné odpočinku, romantiky a hýčkání. Přijeďte si odpočinout do příjemného prostředí a zapomeňte zde na každodenní starosti a všudypřítomný stres. Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes.

Stačí zakoupit VOUCHER UBYTOVÁNÍ + KREDIT, který si u nás můžete sestavit podle svých nejtajnějších přání, jak pro sebe, tak i pro své blízké a známé.

Nabízíme Vám ubytování ve třílůžkových pokojích, s možností přistýlky a čtyřlůžkových pokojích v penzionu Áčko.

K ubytování si můžete dokoupit kredit na různé zážitky.

Wellness nabízí finskou saunu, velkou vířivou vanu, masáže, kosmetiku, odpočinek v relaxační místnosti, posezení v ,,kavárničce´´ s dětským koutkem, malý ,,fitness koutek´´ a celou řadu dalších zážitků.

Zajišťujeme celou řadu nealkoholických i alkoholických nápojů, mísy s ovocem a zeleninou, květiny, různé vůně apod.

Stravu lze zajistit v restauraci Áčko. Lze sjednat snídani, polopenzi, případně plnou penzi.

Pro ty, co nemusí za námi jezdit daleko, ale chtějí si užít chvilku relaxu, zde máme připravené VOUCHER KREDIT v hodnotě od 500,-Kč a výše, který můžete uplatnit podle svého gusta kromě sauny či vířivky i na masáže a další nabízené služby, konzumaci nápojů a jídel.

Ke každému pobytu pro Vás připravíme ZDARMA džbán s čerstvou vodou a limetkou, vonné svíčky, aroma esence, relaxační hudbu na přání a zapůjčení prostěradla.

Wellness se nachází v přízemí našeho penzionu, takže daleko chodit nemusíte!

Celý pobyt můžete klidně strávit pouze v župánku a v bačkůrkách.