Služby

AUTOKEMP KRISTÝNA – HRÁDEK NAD NISOU

SLUŽBY AUTOKEMPU KRISTÝNA

Nabízíme prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.

V rekreačním areálu jsou k dispozici 3 budovy se sociálním zařízením včetně WC a sprchy pro invalidy. Sprchové automaty fungují na žetony které lze zakoupit za 10Kč za kus na recepci.

K přípravě jídla a mytí nádobí slouží kuchyňka jejíž výbavou jsou dva elektrické vařiče, dva dřezy s teplou vodou a zásuvky na el. proud. Součástí areálu je půjčovna sportovních potřeb která také zajišťuje cyklistům úschovu kol. V měsících červenec a srpen je otevřený obchůdek s potravinami a smíšeným zbožím.

V případě potřeby poskytujeme služby v oblasti přepravy osob dodávkovým automobilem. V části areálu je možnost připojení k WIFI internetu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Personál Kristýny!

Ubytování v chatkách

Kempování ve stanech

Bohatý výběr stravování

Vodní rekreace a plavání

Výlety a turistické akce

Sportovní rybolov

Kempování v karavanech

Venkovní posezení

Různe vodní atrakce

Sociální rařízení

Slunečníky a lehátka

Zábavná hřiště pro děti

Různe sportovní akce

Přírodní prostředí

Posezení u táboráku

Mazlíčci jsou vítáni

Prodej alka a nealka

Prostory pro kuřáky

Tohle všechno a mnohem víc…

KAPACITY AUTOKEMPU KRISTÝNA

Nabízíme prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.

navštěvníků ročně

lůžek v chatách

lůžek v penzionu

budovy se sociálkami

restaurací s občerstvením

míst na kempování

SPORT V AUTOKEMPU KRISTÝNA

Nabízíme prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.

Koupání:

Rekreační areál Kristýna Vám nabízí prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.Vodní plocha má přibližně 14 hektarů, největší hloubka je 28 m. Ke slunění jsou připraveny písčité a travnaté pláže. Jezero leží uprostřed zeleně a dny strávené na jeho břehu jistě prožijete v příjemné pohodě.V areálu je k dispozici brouzdaliště pro děti vybavené skluzavkou, aquazorbing a další doplňkové služby zpříjemňující pobyt. KHS Liberec provádí 1x za 14dní kontrolu nezávadnosti vody. Výsledky měření si můžete prohlédnout ZDE

Rybaření:

Na své si zde příjdou i rybáři kteří jsou organizovanými členy rybářského svazu a vlastní platný rybářský lístek.Povolenku k rybolovu si můžete zakoupit na recepci areálu a to 1-denní a 7-denní. Cizineckou a dětskou neprodáváme.

Sport:

Rekreační areál nabízí celou řadu sportovišť a ploch pro aktivitu. V letních měsících cvičíme 3x týdně Zumbu, pilates, aerobic. Návštěvníkům jsou k dispozici hřiště pro plážový volejbal, trampolíny, ruské kuželky, tenisový kurt, dětské hřiště, asfaltové plochy pro jízdu na kolečkových bruslích a známé lanové centrum.

V půjčovně sportovních potřeb vám rádi zapůjčíme jízdní kola ,koloběžky a kolečkové brusle. Přímo na břehu jezera se nachází půjčovna šlapadel a člunů. Můžete také využít možnost projet na lodi hned tři země. Půjčovna lodí Nisa vám nabízí možnost neobvyklého výletu za hranice naší republiky. Informace naleznete ZDE

KAMERY V AUTOKEMPU KRISTÝNA

Prohlédněte si aktuální počasí a kolik je u nás lidi.

Webkamera 1

zobrazit kameru

Webkamera 2

zobrazit kameru

Meteostanice

zobrazit stanici

AKTIVITY V AUTOKEMPU KRISTÝNA A OKOLÍ

Nabízíme prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.

V kempu:

Hlavním lákadlem je po celé léto hladina jezera. Voda je čistá, obklopená plážemi. Až Vás omrzí vodní radovánky, můžete se procházet nebo projíždět po cyklostezce vedoucí po hrázi a kolem pstruhové řeky Nisy, zahrát si s přáteli volejbal, tenis nebo jinou hru.

Lze si také posedět v příjemném prostředí restaurace nebo u táboráčku. Přibližně 500 m od areálu jsou velmi kvalitní tenisové kurty.

V okolí:

Možná neodoláte pokušení vypravit se do lesnatých kopců Lužických hor, jejichž svahy se zvedají na dohled od jezera. Čekají Vás tam značené turistické cesty, které Vás provedou zákoutími s krásnými skalami, vyhlídkami i starými pašeráckými stezkami. Do okolí se můžete vydat i na kole. V dálce uvidíte Ještěd. Hora je přes tisíc metrů vysoká a na samém vrcholu stojí impozantní budova hotelu a televizního vysílače. Z Liberce na Ještěd jezdí lanovka. Nezapomeňte si doma cestovní pas. Přes nedaleký hraniční přechod se můžete vydat i do německé části hor. Ta patří u našich sousedů k velmi oblíbeným. Určitě si prohlédněte Oybin. Městečko v horách spojené s okolním světem dnes již unikátní úzkokolejnou parní železnicí. Nad městem ční zřícenina starého kláštera.

Navštívit můžete Hrádek nad Nisou, malé příhraniční město na úpatí Lužických hor s krásnými kostely. Starobylé je i centrum města Žitavy, ležící na opačné straně hranice v sousedním Německu.Jen skok je to na hrad Grabštejn, jehož opevnění od pradávna střežilo údolí řeky Nisy se starou kupeckou stezkou. V oblasti se nachází zámky Frýdlant, Sychrov a hrad Lemberk.

Vypravit se můžete do Liberce. Je vzdálen přibližně 20 km. Historické centrum má výstavní radnici i zámek. Návštěva zoologické zahrady pro Vás bude jistě zážitkem. Nejen v jejím znaku, ale i ve skutečnosti se setkáte s velkou vzácností – bílými tygry. Stejně proslulá je i liberecká botanická zahrada, nebo Severočeské muzeum. Liberec má i mnoho kulturních zařízení s bohatými programy. Lákadlem může být i městský 50-ti metrový bazén s toboganem, nebo zábavní centrum Babylon. To nabízí obchody, restaurace, dětský lunapark, IQ park, moderní bowling, a největší atrakci – vodní svět. Je to komplex bazénů, toboganů, jeskyní a ostatních vodních atrakcí.